Przygotuj skuter do sezonu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Przygotuj skuter do sezonu

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe laska11 laska11 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Unikam wypasionych serwisow to sciemniacze .polecam Piotrka z motopower wybitny talent i niedrogi dla zainteresowanych podam nr. tel.lub sami szukajcie w necie.nara.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Wierzę… sam unikam, ale producent nie daje często wyboru. Poczytaj: http://www.skuterowo.com/inca-wycofuje-sie-z-rynku/

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe bassist
    bassist
    Użytkownik

Ma złe doświadczenia po wyżej wymienionym serwisie – trafiłem na niekompetentnego mechanika i musiałem po nim poprawiać w innym warsztacie. Najlepszym sposobem jest nauczenie się doglądania skutera samemu – zbyt dużej filozofii nie ma (przynajmniej w 2T)

Warszawa – Białołęka – Choszczówka

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

lukas548
    Użytkownik

No masz rację bassist że serwisy łojom kase za byle co. Mam w okolicy mechanika od motocyli facet ma zarąbiste pojęcie w moment mi naprawia skutra za grosze ostatnio naprawiał mi sprzęgiełko kierunkowe w rozruszniku bo nie chciał odpalać tża był parę minut heblowac rozrusznikem zaczym odpalił wźioł za to 150 złoty a we serwisie zawołali 500 złoty zdzierusy

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja także unikam wizyt w serwisach, gdyż większość rzeczy można zrobić samemu. Niestety, coraz częściej do podtrzymania gwarancji niezbędne są przeglądy kontrolne, które, zakładając wizyty w serwisie co 2k km i koszt 250zł. Po skończeniu się gwarancji sumują się w 1/4 kosztu skutera, co jest zazwyczaj mało opłacalne, jeżeli serwis nic nie robi poza postawieniem pieczątki w książeczce.

Zdjęcie profilowe Gilbert
    Gilbert
    Użytkownik

Ja nie jeżdżę do serwisów, ponieważ po ostatniej wizycie zmieniono mi nowe części na jakieś inne, mam Bartona Orlando 2T, JUŻ po generalnym remoncie silnika…

Zdjęcie profilowe Master
    Master
    Użytkownik

Ja chyba nie mam takich problemów… Połowa mojej rodziny to mechanicy 🙂

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja zrobiłem tylko pierwszy przegląd jakby w razie coś, a teraz serwisuję sam i dobrze mi z tym.

Zdjęcie profilowe laska11
    laska11
    Użytkownik

ja musiałem sie nauczyć sam serwisowac swój skuter po pierwsze a po drugie lubie przy nim grzebac, przy okazji cos sie zobaczy cos sie zauwarzy i przewaznie staram sie wymieniac plyny przed czasem i nie odmawia posłuszenstwa. pozdro dla dwóch kół 😛

laska11
Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie