Odpowiedz na pytanie i wygraj kask HCI

Tak n a widom bardzo fajny kask. Najlepiej widać to na fotce po prawej stronie. Typowy kas skuterowy. tak mi się wydaje. Wygląda się w niem lżej i zgrabniej. Pozdrawiam Vojtek

Zaznaczyłem :wink:

Przydalby mi się nowy kask,miałem w sobotę mały wypadek,burek wpadł mi pod koła,piesek cały a ja poobijany i kask cały poobdzierany:/

Wyslalem i moze cos wygram bo przydal by mi sie nowy kask bo moj 7letni juz sie wysluzyl ;/

mi by się kask przydał dla mojej pasażerki xD

Ja wyslalem ale sie nie napalam bo znajac zycie nic nie wygram.

Nie zapominajcie tylko o zgłoszeniu wygranej do Urzędu Skarbowego bo kara może być wyższa niż wartość skutera

Mam pomysła!!! Leszku - następny konkurs i odpowiedzi byłyby w formie smsa :slight_smile: Byłbym za.

A sms kosztował by 1,22zł,a z tej kasy skuterowo.com zorganizowało by rozpoczęcie sezonu :slight_smile:

To co napisal matuzalem jest prawda ? Bo jakos nigdy o czyms takim nie slyszalem.

Nie, nie jest prawdą. (…) zwolnieni z opodatkowania są m.in. podatnicy, których wygrane pochodzą z kasyn gry, wideoloterii, gier na automatach, gier w bingo pieniężne i fantowe oraz (art. 21 ust. 1 pkt 6a) z wygranych w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, pod warunkiem jednak, że wysokość tych nagród nie przekracza kwoty 2280 zł.

Dzieki za odpowiedz.

Nie wiem po co piszecie ze wam sie przyda . Kazdemu sie przyda chyba normalne ze nie bral bym udzialu w konkursie o cos czego nie wykorzystam.

Dopesc ma racje. Ja w sumie w życiu nic nie wygrałem ani nic nie zostało mi dane za free nie licząc długopisów reklamówek. Życzę wszystkim szczęścia w losowaniu ;]

A kiedy jest koniec konkursu?

  1. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce dnia 14.10.2010.

Dzięki. Specjalnie drugi raz przeczytałem regulamin, żeby się tego dowiedzieć, a tą informację pominąłem o.O.

Dzisiaj Wyniki zobaczymy może wygram. Znając życie pewnie nie :smiley:

O ktorej jest losowanie ?

Zapomnieli :stuck_out_tongue: