Nowości Zipp 2010

Nie oceniając materiałów, to z wyglądu ta sportowa wersja jest ładna. Może jakby kolorki zmienić, to będzie gites. W zasadzie cena też nie wygórowana, ale czy rzeczywiście warto? Jestem ciekaw jak to jest z serwisem i awaryjnością.

Hmmm, teoretycznie to nadal chińszczyzna. Wygląda ok na zdjęciu, ale jak na żywo nie wiem, sprawdzę.

Ten Quantum RS linią przypomina mojego Śp. Rometa 787. Ocenić te sprzęty będzie można dopiero po roku albo dwóch eksploatacji. Widziałem je na żywo- źle to nie wygląda, ale Marcin z naszego OT może napewno wiele o Simpli napisać, bo niestety ma ten skuter, i to “niestety” to nie przesada.

Kolejne chińskie badziewie.

Widziałem Quantum 2 na żywo i już na pierwszy rzut oka widać, że wykonanie w porównaniu do poprzednika jest o 100% lepsze, poza tym ma wiekszy schowek pod siedzeniem, wielofunkcyjny licznik i tarczę na tylnym kole. Skuter prezentuje się okazale i jest starannie wykonany, nie mówiąc o pięknej sylwetce…jedynym minusem wg.mnie to silnik 2T na gaźniku.

[…] sprzedaży. Z tej okazji organizuje dni otwarte w salonach na terenie całej polski, jak wcześniej informował serwis Skuterowo.com w tym sezonie pojawiają się zupełnie nowe propozycje: Triad 2, Quantum RS, Simpli. […]

a ja lubie jakość zippa

Mam Triada 2 od 2007- 15.4.2013 bez przeróbek wszystko oryginał i jak na razie leci 75-80 km/h , żadnych usterek,problemów… po za założeniem do tyłu dętki bo w oponie się pełno maleńkich dziurek… ((jak by ktoś szpilką je porobił tylko że nie są na wylot, a między włuknami…), wzmocnione lusterka bo opadały na dziurach, i z przodu wymieniony kominek wentyla bo stary niechcący urwałem… mówią że zippy to g***a i chinole, a w cale tak nie jest!!!