Inca Sprint: Chińskie, ale bardziej dopracowane

Witam , Chciałbym sie dowiedzieć czy warto jest kupić tenże skuter.Mam 15 lat , 172 cm wzrostu i byłby to mój pierwszy skuter.Prosze i z góry dziękuje za odpowiedzi

Jak na pierwszy na pewno warto. Na dwa sezony, do końca gwarancji, potem można się przesiąść na coś większego:)

Aha , spoko dzięki wielkie :wink:

Jak to jest lepiej dopracowane to ja jestem Vin Diesel… mój kolega go kupił i po 3 dniach pasek napędowy się urwał.

Vin też mnie ta lepsza jakość zastanawia.Już wolę Kingwaya o wiele bardziej, bo i tak przy większości serwisów to się można gwarancją podetrzeć, wymiana oleju 200-300 złotych?Normalnie biorą ok 100zł, to i tak za dużo.A to, że ma inne zegary od Colibra, to nic nie znaczy :smiley: Jak dla mnie te Inki są jakimś nieporozumieniem-nic dobrego nie słyszałem o nich poza tą stronką.

Po pierwszym tysiący wrzuce jakaś recenzje o Sprincie mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie :slight_smile:

Witam. MAm taki problem wczoraj kupilem skuter pojezdzilem nim 10km skonczylo sie paliwo wlalem z 1/2 l proboje zapalic a tu nic pomoze ktos ? Jestem amatorem dopiero zaczynam przygode ze skuterem.

Zapowietrzyłeś układ! Wlej więcej paliwa- tak chociaż 2 litry i odpalaj z kopniaka do oporu- kiedys odpali.

witam mam skuter inca sprint :stuck_out_tongue_winking_eye: jest to bardzo tani i według mnie całkiem niezły skuter ma według mnie tylko 2 wady sprzęgło piszczy jak sie go rusza i jest cholernie maly przy moim wzroście (patrz 184) wcale to ladnie nie wygląda ;p przejechałem jak dotąd 1007km chcę zdjąć blokady w tymwymienić moduł i mam pytanie czy ten http://allegro.pl/modul-zaplonowy-racing-typowo-sportowy-i1542083082.html moduł by pracował w zgodzie z moim modelem

posiadam ten skuter od 2009 roku patrze na rachunek i rok temu robilem w nim takie rzeczy jak wymiana cylindra 250zl regulacja zaworow regulacja gaznika wymiana rolek 4.5g 20zl wymiana oleju 35zl .ogolem nie psuje sie raz musialem tylko wymienic linke od gaznika ale to groszowe sprawy w tym momencie na liczniku przebieg wynosi 6742km.ogólem skuter bardzo tani w utrzymaniu dopiero w 2011 roku sobie go przemalowalem bo byl zarysowany;P

cylinder byl wymieniany na zestaw tuningowy 80cmm.zawsze moge udostepnic jego zdjecia;P w jakim jest stanie i jaki ma przebieg;)zobaczymy ile jeszcze pociagnie bez remontu. na moje oko powinien jeszcze 2tys na luzie zrobic