4t nie odpala

Siema wymieniałem wał bo rozleciały mi się łożyska, skuter nie jezdzil i były duże luzy. Wymieniłem wał wszystko poskładałem rozrząd ustawiony na T, kułeczka się zgrywają z głowicą, rozrusznik dobrze kręci a skuter nawet nie łapie, jest kompresja, świeca ma iskrę i po dluższym kręceniu jest mokra, co to może być i co sprawdzić?

jak mierzyłeś kompresje?
paliłeś na samostarcie?

Czuć kompresje na kole zamachowym

ale czujesz że jest czy czujesz że jest prawidłowa?

Czuje ze jest dobra kompresja, to nie chodzi raczej o to bo silnik nawet nie zaryknie. Na czym polega ten samostart

na samostarcie sam kopie za ciebie ot taki mały chińczyk w butelce:D
psiknij plaku w gaźnik lub kup samostart na stacji
samostart
https://www.google.pl/search?q=samostart&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=lyY2Va3hINCf7gbrioHQAw&ved=0CCgQsAQ&biw=1024&bih=639
Plak[do odpalania waniliowy najlepszy:)
http://www.motohurtownia.com/product-pol-80-PLAK-Nablyszcza-i-konserwuje-deske-rozdzielcza-600-ml.html

Tylko co to da skoro rozrusznik dobrze kreci, paliwo na swiecy jest rozrzad dobrze ustawiony...

Pomoże ktoś?

Jak by wszystko było dobrze i prawidłowo to by palił nie sądzisz?mogą zawory nie domykać może być gdzieś nieszczelność itd itp a samostart pomaga takiemu silnikowi się uruchomić bo to nie benzyna że wymaga takiej a takiej mieszanki paliwowo powietrznej szczelności itd

Psikałem trochę tego plaku do gaźnika i uslyszałem wkońcu silnik ale i tak nie odpalił , może źle coś robię.. Psikać to do gaźnika od strony filtra powietrza na otwartej przepustnicy tak ?? I jak długo to psikać itd

Psikać do gaźnika od strony filtra powietrza na otwartej przepustnicy a ktoś niech kręci rozrusznikiem a najlepiej w filtr powietrza jak nie jest spierniczony gaźnik to musi odpalić.z ciekawostek na plaku na samym króćcu ci odpalę bez gaziora:)

Gaźnik jest na 100% dobry niedawno zmieniony. W sumie mógł się zapchać bo syfy z baku mogły zlecieć, ale ma to znaczenie przy odpalaniu na samostart?

Trochę ma,próbuj odpalać a nie debatujesz:)

nie masz dobrej kompresji. tak na 99%.

Opadliłem ładnie chodzi, obroty troche szaleją pewnie gaznik zaje### bo i ciezko pali

A pisałem że na plaku to i wóz konny odpalisz:D