2 skutery do wyboru ...

Witam chcę kupić skuter i mam 2 upatrzone.
Jeden to CPI popcorn. Jedzie 80 na godzine max.
czerwony przebieg 4300 km rocznik 2003. cena 1450zł. Nowa linka od licznika. Do wymiany akumulator.

a drugi to BAOTIM bt49qt-22 ( motobi) rok 2008 przebieg 4000 km.
v-max 65 km/h. cena 1200 zł w zestawie kask.

Oglądałem obydwa. Obydwa mają drobne otarcia. popcorn troche wiecej...

skuterek ma służyć na dojazd do pracy 5 km w jedną strone dziennie po prostej drodze ( nie żadne miasto czy coś)

Oglądałem obydwa i sa obydwa ładne palą od kopa ... i nie wiem który wybrać. Popcorn troche droższy no i jeszcze trzeba kask kupić ale taki ... zrywniejszy i troszkę wiekszy ... natomiast w tym 2 kusi cena...

Skuter kupowany dla osoby ... laika wiec ew naprawy to tylko zastankowanie paliwa lub oleju :)

Który waszym zdaniem wybrać ????

"nowa linka od licznika" - pewnie gość ukręcił jak kręcił licznikiem :D tą ofertę od razu bym odrzucił.

bierz ten drugi

Brałbym baotim , młodszy jest i przebieg ma bardziej realny od tego cpi, troche to odstrasza to że linka była zmieniana.

jeśli chodzi o linkę to koleś ją przy mnie urwał ... ale fakt wyglądała jak wczesniej uwalona...

czyli brać tego drugiego ?? nie bedzie psuł ?? bo troche tego sie obawiam ...

kręcony ?? koles jest mechanikiem bo pare skuterów miał na sprzedaż ale wątpie żeby sie bawił w takie rzeczy ... no stan licznika mnie troche zdziwił ale mowił że kupił od kolesia któremu rodzice na komunie kupili i wypierdzielił na bok bo zaciężki i powiem że gadka dobra bo skuter obdarty z jednego boku...

a czy możliwe że tego drugiego da sie odblokować ??

jeżeli jego v-max to 65 km/h to znaczy że jest już odblokowany

aha ...troche kicha ....

No to jak kicha to bierz cpi który leci 80km/h hahah seryjne na 100% tyle nie pójdzie, maks 70-75

Skoro taki przedział cenowy to nie lepiej kupić nowego np. Torosa F16, albo Routera Basse?

no przedział to max 1500 niestety te skutery które wymieniłeś to na mieście ich nie widziałem a najbliższy do kupna to ponad 200 km....

tak czy inaczej widze że wieksząść skłania sie ku temu drugiemu.

pytanie moje czy to dobra cena ?? bo 1200 to mały chyba jak na skuter... kask gratis :O

na co zwrócić szczególną uwage przy jego ewentualnym kupnie.

czy można będzie wprowadzić jeszcze jakaś modyfikacje żeby jechał szybciej ...

80 km/h popcorn ?? wg sprzedającego tyle idzie i ma tylko zdjętą blokade... Tłumik oryginał sprawdzałem ...

dzisiaj byłem oglądac dogłebnie tego MOTOBI ...chryste.... pół śrubek brakuje... skuter zapalił bez problemu. WYjechałem na droge zgasiłem i .... wiecej nie zapalił :O sprzedający stwierdził że zalałem świece . :O ale klucza nie miał i wiecej nie został odpalony ... Coś w nim grzebane było bo rozrusznik z innego przycisku ( dorabianego) oryginalny sie zepsuł :O dziwi mnie to że ktoś wolał zrobić osobny ( nawet ładnie obudowany) a nie potrafił naprawić oryginalnego :( troche obity jak każdy... wrażenia na mnie nie zrobił ... chyba tego popcorna wezme ...

poszukaj jeszcze czegoś innego bo ten popcorn jest podejrzany trochę... Wydaje mi się że miał licznik cofany.

Ten toros F16, albo router bassa kosztują właśnie 1500zł w hipermarketach typu real, tesco, carrefour itp. Tylko w zimie to raczej nie mają na stanie, prędzej na wiosne.

to co nowe tyle kosztują ?? że w hipermarketach ?? no a jak miał cofnięty to co mu grozi ?? silnik chodzi jak żyleta odpalałem z kopniaka nie z aku i za 1 razem zaskoczył i ciuchutko mykał ładnie...

Nie patrz na prędkość - jak masz 5km do pracy to nawet jadąc 50km/h i tak dojedziesz w max. 10 minut. Popatrz raczej za 4T, dobrze utrzymany jest bezawaryjny i 2x mniej pali jak 2T. Rozejrzyj się za używanym Ogarem 900 lub Zipp Salmo, są to pojazdy bezawaryjne i wdzięczne w eksploatacji i ewentualnej naprawie. Nie patrz na te skuterki nowe za 1500zł. Znajomy ma Bassę i jakość tego jest beznadziejna - jeździć jeździ ale wychodzą mu ciągle jakieś drobiazgi do roboty. Nawet blaszki przedniej lampy są tak miękkie że ciągle mu rozłącza przednią żarówkę i powoduje przepalanie jej.

rozumiem, narazie sie wstrzymam a powiedzcie mi jeszcze o czymś takim jak
Romet 727 ECO ROK produkcji 2010 jutro jadę oglądać cena 1400 dobre to to ?? to chyba 4ro- sów. Jeździły nim 2 córki właściciela przebieg 800 km !!!

powiem szczerze, że bym się bał...
a może po prostu poszukaj na forach... czy ktoś nie ma czegoś fajnie utrzymanego do sprzedania.