16lat yamaha 125cm3 i policja

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 16lat yamaha 125cm3 i policja

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe star15 star15 1 lat temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Klata
    Użytkownik

Witam. Mam pytanie na temat co może zrobić policja 16latkowi ma motorze 125 z legitymacją/dowodem tymczasowym. Mam zamiar kupić i nie wariować tylko jeździć rozsądnie. I tam pytam sie dla informacij.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

16 batów na goły tyłek za głupotę.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe pnowinow
    pnowinow
    Użytkownik

Wombat był trochę zbyt łagodny, jazda bez uprawnień 500, plus zakaz dalszej jazdy, plus powiadomienie rodziców. Nie skończy się na upokorzeniu.

Zdjęcie profilowe pnowinow
    pnowinow
    Użytkownik

Chciałem dodać coś innego: Jeśli już to kup prawdziwy motocykl, najlepiej supermoto, – raczej ciężko złapać takiego, o ile nie jedzie autostradą. a jak już złapią to bez różnicy, czy 125 czy 650 czy 1200.

Zdjęcie profilowe star15
    star15
    Użytkownik

Mandatu 16 latkowi nie mogą wstawić,będą dwie opcje albo policja odwiezie go do domu ta łagodniejsze wersja,albo poda go do sądu rodzinnego. Niestety w Polsce mamy takie prawo,że do 17 roku życia młodzi są bezkarni.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: