139QMB Nie pali

Dobry, 139qmb nie pali, leje paliwem z wlotu filtra, iglica na kazdym ząbku i chce odpalic kreci kreci niby juz pali a jednak nie chce. Z filtra para/dym leci. Wezyk podcisnienia i powrotu spalin odlozony to juz pali ale tylko nieraz + jak zapali to manetka full i sie dlawi (n kazdym ząbku tak samo) na polowie gazu pochodzi ale jak puszcze to pyk. Bez filtra na 2 zabku od gory bez gazu chodzil ale jak rure filtra zalozylem to gasł.

a zawory wyregulowane? kompresja prawidłowa?

Zawory ostatnio regulowałem kompresji nie mam jak sprawdzic

A taki problem mam ze sruba regulacji mieszanki nie wkreca sie do konca wogole. Nowa sruba bo starą zgubiłem. Moze byc przez to, że to zła śruba?

a to jest śruba do tego gaźnika czy znalazłeś jakąkolwiek, wkręcasz i liczysz na farta?

Zamowilem z alledrogo caly zestaw naprawczy do tego gaziora

tylko iglica od regulacji mieszanki nie pasuje? Skąd wiesz że nie wkręcasz jej do końca

Tak tylko iglica. Wkreca sie do pewnego stopnia i stoi mozena sile by szło nie wiem

odpalił, teraz jest taki problem: https://www.youtube.com/watch?v=wIxt-HhPBj0 lewe? przez króciec? nic nie świszczy
a no i sruba jak sie nie wkreca to na siłe być może sie da..

Witam, moto nie chciało odpalać, ale teraz pali na zimnym od pierwszego na ciepłym trzeba pokręcic rozrusznikiem. Problem jest taki, że falują wysokie obroty, schodzi do niskich a potem znowu na wysokie. Moto ogólnie chce zgasnąć. Tak samo podczas jazdy falują obroty