SUPERMOTO 125 4T PIERWSZE MOTO DLA 15-LATKA

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #308760
    Piotr Gądzik
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Czesc 😀 Moi rodzice (tak kretyni, tata i mama) jezdza na moto i ja tez w koncu musze zaczac. Poszukuje supermoto 125 tylko i wylacznie w 4t cos jak derbi senda, mz 125 sm. Moze byc nawet 20 letnie cos na 1 moto dla dziecka zeby na nauce na parkingu moglo ruszyc ewentualnie na tor sie poduczyc (nie za*****alac xD), w zakresie cenowym 4/5k. Szukalem na wielu forach i nie ma wiele takich tematow. I PLIZ NIE CHINOLE!!! Najsensowniejsze dla mnie jest Derbi Senda 125 (pije wachy tyle co ja jem przez tydzien {podobno ok 4l}, mam 180cm i 50kg xD; jest tanie bo w 4/5k znajdzie sie fajny egzemplarz) ale jest baaaaardzo szybko sprzedawany. Baardzo rzadko widuje te modele na allegro, olx. Dlatego pytam czy polecacie cos jeszcze? Czy to bedzie najlepszy wybor i jak sie cos pojawi to napierdzielac do sprzedajacego dzien i noc na telefon? Pomozcie. xD z gory dziekuje 😉

    #308762
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a ty masz jakieś uprawnienia?

    #308769
    Piterkowiec
    Uczestnik
    • 0
    • 35Postów:

    Piotr Gądzi… napisał:

    Czesc 😀 Moi rodzice (tak kretyni, tata i mama)

    Nie wiem jakie u Was są standardy , ale ja swoich rodziców w życiu nie nazwałbym kretynami.

    Poza tym , po przeczytaniu Twojego posta trudno coś wywnioskować, a tym bardziej doradzić w kwestii zakupu motocykla.
    Wiemy, że chciałbyś motocykl o poj. 125 cm3, Do tego trzeba prawa jazdy na kat. B (co najmniej od 3 lat) lub kat. A.
    Masz takie uprawnienia?

    Derbi Senda to motocykl w stylu enduro/cross i jeżeli chodzi Ci o taki typ to masz tu pełen wybór, ofert nie brakuje.

    DERBI:
    http://olx.pl/motoryzacja/motocykle-skutery/enduro-funbike/?search%5Bfilter_enum_mark%5D%5B0%5D=derbi&search%5Bfilter_float_enginesize%3Ato%5D=125&search%5Bfilter_enum_condition%5D%5B0%5D=notdamaged

    Inne marki
    http://olx.pl/motoryzacja/motocykle-skutery/enduro-funbike/?search%5Bfilter_float_enginesize%3Ato%5D=125&search%5Bfilter_enum_condition%5D%5B0%5D=notdamaged

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button