Skuter 50-tka do 3500zł

Cześć potrzebuję skutera na wiosnę tak jak w temacie ma być 50-tka do max 3500zł. Skuter może być nowy albo używany.
Moje wymagania:
-Musi wytrzymywać jazdę 2x25km 3/4razy w tygodniu
-Miejsce dla pasażera, tak żeby spokojnie zmieściły się 2 osoby
-Wyciągać te 65-70km/h

czyli chcesz tego samego co wszyscy. chcesz jeździć w dwie osoby szukaj w tych wiekszych - bedzie wygodniej ale w zasadzie a każdym 2 osoby pojadą. Tylko zależy jak duże :).
Optymalny by był silnik 2T i chłodzenie cieczą. Szukaj Kymco Bet&wWin 50, Yamahy Jog-R, Aprlli SR

Ja mam do sprzedania Kymco Agility.
http://www.jednoslad.pl/forums/topic/kymco-agility-50-4t-stan-idealny/
Wyciągnie spokojnie licznikowe 60km/h ale nie w dwie osoby:-)

Dzięki za odpowiedź Wombat, a co sądzisz o kupnie nowego skutera 2t,bo przypomniałem sobie że od nowego roku wchodzi ustawa o wycofaniu takich sprzętów więc w sumie sklepy będą sprzedawały takie skutery jako już zarejestrowane i z OC? Czy za 3,5tys niczego sensownego się nie dorwie?

za ta kase nie kupisz nowego a jak już to bedzie to chińczyk i to jeden z najtańszych i najmniejszych. i on słabo spełni twoje założenia.

Więc proponuję zastanów się nad moim mało używanym Kymco. Za nowego w promocji dałem 4000 polskich złotówek.

ale twoje kymco chyba kompletnie nie spełnia wymagań.

Mnie się wydaje że spełnia w 100%
-Musi wytrzymywać jazdę 2x25km 3/4razy w tygodniu
2 x 25km pojedzie spokojnie. Sam kilka razy zrobiłem 100km
-Miejsce dla pasażera, tak żeby spokojnie zmieściły się 2 osoby
skuter ma miejscie dla drugiej osoby. może nie będzie to bardzo, bardzo wykwintna podróż, ale spokojnie 2 osoby pomieści
-Wyciągać te 65-70km/h
o tym już pisałem.

Więc nie rozumiem Wombat, na jakiej podstawie twierdzisz, że skuter nie spełnia wymagań.

I oczywiście kosztuje mniej niż 3500 złotych.

rozumiem że bardzo chcesz go sprzedać i że trafia się okazja wiec nie odpuścisz ale do tak przedstawionych kryteriów twoja propozycja to marna propozycja i doskonale o tym wiesz.
4T z dwiema osobami będzie się czołgać. 70km/h nie osiągnie w życiu a już na pewno nie we dwie osoby - jest po prostu za słabe. Może realne troszke ponad 60km/h z jedną osobą - o czym zresztą sam pisałes chwile wcześniej ale potem to już że 75 nawet :). Ma 1.8m długości czyli jest raczej na średniego nastolatka w pojedynkę a nie do jazdy w dwie osoby - chyba że chude albo awaryjnie raz pojechać ale na pewno nie w kontekście “podróż”. Kymco BW ma 2m długości a to 20cm więcej, silnik chłodzony cieczą i trasy mu nie straszne. Jeżdziliśmy nim we dwa rosłe chłopy 100+120kg i dawał rade.:slight_smile: A agility to w zasadzie chińczyk 4T… itd. Nie ta moc, nie ta wielkość.

Ja sobie mogę pozwolić na obiektywizm bo nie chce mu niczego sprzedać i przy jego założeniach nawet bym na agility nie patrzył tylko właśnie na takie co wymieniłem.

Oczywiscie masz rację.
To czy chcę sprzedać. No jasne, że tak. Czy jemu konkretnie? Jeśli będzie chętny to pewnie, że tak.
Ale…
Po pierwsze nie napisalem, ze moj skuter pojedzie 70km/h, to jest nierealne nawet w jedną osobę. Chyba że po odblokowaniu modułu, ale u mnie jest oryginalny nie grzebany. To tak dla Twojego eksperckiego wyjaśnienia. Po drugie żadne 50ccm nie pojedzie 70km na h w dwie osoby. Wybij to chlopakowi z głowy. Na pewno chłodzone cieczą wytrzyma dłużej jesli chodzi o kondycję silnika. Ale we dwie osoby mimo ze 2suw to i tak rakieta nie będzie.

I ta nieszczesna półka cenowa. Może kupić 2t uzywane nie wiadomo jak jeżdżone z nie wiadomo jakim przebiegiem.

Kupowac ode mnie nie musi. Mozesz mu nawet odradzić. Decyzja o zakupie skutera 50ccm dla dwóch osób do codziennej jazdy i tak nie bedzie latwa.

Ja sobie popyrkam moim chinskim kymco 4t, bo mogę