Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić jak jest zimny

1. Radula

powiem tak , na moje oko jest ssanie do wymiany , gdyz mialem dokladnie tak samo. swiece obstawialbym na ostatnim miejscu , lecz sprawdz ;)

Odp: Skuter nie chce odpalić jak jest zimny Napisano 3 lata temu, przez Radula, Postów: 81, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Junak 123: 60 km.

Junak 123: 60 km.

05 Styczeń 2013

Czwartek 13 był taki jak w opisie czyli pechowy. Nie dość, że pogoda była do bani to jeszcze nic nie wyszło z działań zaplanowanych, klient odmówił spotkanie ot tak wypadło mu z głowy powiadomić mnie, że już jest po sprawie. Tak bywa pomyślałem sobie nic na to nie poradzisz trzeba się pozbierać i działać dalej...

125 ccm Blogi Motocykle1 opinia

Zipp otwiera salon firmowy w Warszawie

Zipp otwiera salon firmowy w Warszawie

27 Marzec 2012

Nowo otwarta placówka w Warszawie ma być miejscem w którym będzie można nabyć wszystkie produkty oferowane przez Zipp Group: Części zamienne InterScooters, skutery Zipp, Rowery Limber i akcesoria.

Motorowery Skutery Wiadomości6 opinii

Motocykle i skutery Junak: Rekordowe wyniki sprzedaży w roku 2015

Motocykle i skutery Junak: Rekordowe wyniki sprzedaży w roku 2015

14 Styczeń 2016

Prawie co piąty nowy jednoślad rejestrowany w Polsce to Junak. Sprzedaż nowych motocykli tej marki wzrosła rok do roku niemal czterokrotnie. Tej rezultat był możliwy dzięki zmianie przepisów dotyczących motocykli o pojemności do 125 ccm. Teraz takie maszyny można prowadzić bez prawa jazdy A.

Motocykle Motorowery Wiadomości0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.