Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić jak jest zimny

1. Radula

powiem tak , na moje oko jest ssanie do wymiany , gdyz mialem dokladnie tak samo. swiece obstawialbym na ostatnim miejscu , lecz sprawdz ;)

Odp: Skuter nie chce odpalić jak jest zimny Napisano 3 lata temu, przez Radula, Postów: 81, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kiedy piesi mają pierwszeństwo? Przepisy mają się zmienić

Kiedy piesi mają pierwszeństwo? Przepisy mają się zmienić

26 Listopad 2014

Pieszy jeszcze przed wejściem na pasy ma mieć pierwszeństwo - takich zmian w kodeksie domagają się posłowie. Jednak czy takie rozwiązanie wpłynie na bezpieczeństwo nie zwiększając korków w miastach?

Prawo1 opinia

125 cm3 na kat. B: Straszenie ludzi nowymi przepisami

125 cm3 na kat. B: Straszenie ludzi nowymi przepisami

25 Lipiec 2014

Poszliśmy za zachodnim przykładem. Tak, jak np. w Czechach, Włoszech, Niemczech, Francji, Hiszpanii w Polsce po 24.08.2014 będzie można jeździć motocyklem 125 cm3 posiadając jedynie kat. B. Po kraju przelewa się fala zachwytu oraz fala grozy.

125 ccm Opinie Prawo25 opinii

Test Honda Forza 125 #1: Przekonałem się, że pozory mogą mylić

Test Honda Forza 125 #1: Przekonałem się, że pozory mogą mylić

13 Maj 2016

Kiedy zobaczyłem pierwszy raz Honda Forza 125 pomyślałem, że chciałbym mieć taki skuter. Nowocześnie narysowany, przyciągający wzrok… Ale za chwilę naszła mnie refleksja, że tak duża maszyna napędzana tym samym silnikiem, który napędza PCXa nie może być zbyt dynamiczna.

125 ccm Opinie Testy8 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.