Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić jak jest zimny

1. Radula

powiem tak , na moje oko jest ssanie do wymiany , gdyz mialem dokladnie tak samo. swiece obstawialbym na ostatnim miejscu , lecz sprawdz ;)

Odp: Skuter nie chce odpalić jak jest zimny Napisano 4 lata temu, przez Radula, Postów: 81, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Zipp Raven 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Zipp Raven 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

06 Luty 2015

By wypełnić pewną lukę na rynku, jeżeli chodzi o 125'tki, Romet daje nam nowy produkt - Raven. Klasyczny Chopper, który może być fajnym pomysłem dla osób chcących przesiąść się z 50 na coś większego, wygodniejszego...

125 ccm Zdjęcia1 opinia

Zipp VZ-3 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Zipp VZ-3 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

06 Luty 2015

Zipp opisując ten model na swojej stronie: "Sport przez duże S! [..]" trafia w samo sedno. Niesamowity wygląd zapiera wręcz dech w piersiach. Trudno stwierdzić, że to tylko 125'tka. Duża moc, podobnie jak tarczowe hamulce...

125 ccm Zdjęcia0 opinii

Moto Magnus Solatio: Moja przygoda

Moto Magnus Solatio: Moja przygoda

31 Sierpień 2012

Moja chińska przygoda z Moto Magnus Solatio rozpoczęła się w kwietniu 2007. Wtedy po przywiezieniu skutera pod mój dom i po opróżnieniu portfela moich rodziców o 3300 zł ruszyłem w pierwszą krótką (na szczęście) przejażdżkę.

Blogi Skutery1 opinia

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.