Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Skuter nie chce odpalić jak jest zimny

1. Radula

powiem tak , na moje oko jest ssanie do wymiany , gdyz mialem dokladnie tak samo. swiece obstawialbym na ostatnim miejscu , lecz sprawdz ;)

Odp: Skuter nie chce odpalić jak jest zimny Napisano 4 lata temu, przez Radula, Postów: 81, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Test Keeway Matrix: Nie tylko wygląda

Test Keeway Matrix: Nie tylko wygląda

29 Wrzesień 2010

Pod koniec 2004 roku firma Keeway wypuściła flagowy model Matrix o niespotykanej i nieco kosmicznej stylistyce. Skuter wygląda bardzo nowocześnie.

Skutery Testy12 opinii

Chiński skuter Inca Sprint - 2000 km przebiegu... i ciągle OK

Chiński skuter Inca Sprint - 2000 km przebiegu... i ciągle OK

02 Wrzesień 2011

Roku pańskiego 2010 wciąż nie myślałem że kiedykolwiek usiądę na jak to określałem ,,Chińskie skrzyżowanie muszli klozetowej z silnikiem odkurzacza obudowane plastikiem z butelek''. Poruszałem się wówczas na nadzwyczaj awaryjnym motorowerze Romet Komar który liczył sobie wtedy już 40 lat...

Blogi Skutery19 opinii

20 awarii i tyle samo rozwiązań; część 1.

20 awarii i tyle samo rozwiązań; część 1.

22 Kwiecień 2010

Porady12 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.