Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Liczniki od Junaka 902 do Junaka 901 ?

1. arek7991

Jeszcze jak można by bylo podać cene takiej wymiany bylbym wdzięczny

Odp: Liczniki od Junaka 902 do Junaka 901 ? Napisano 4 lata temu, przez arek7991, Postów: 18, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Poznaj nowe funkcje Skuterowo.com

Poznaj nowe funkcje Skuterowo.com

07 Styczeń 2012

Nowe, szybsze serwery i więcej możliwości w zakresie społecznościowym dla każdego zarejestrowanego użytkownika. To wyniki kolejnej modernizacji najpopularniejszego polskiego serwisu o tematyce skuterowej - Skuterowo.com.

Wiadomości14 opinii

Krótki wypad, czyli Junakiem 123 nad Żarnowiec

Krótki wypad, czyli Junakiem 123 nad Żarnowiec

12 Sierpień 2013

Piątek, krótka wizyta w biurze i już wiem, że dziś nikt nie zadzwoni, wszyscy wyjechali są przecież wakacje. Nie mam zamiaru siedzieć i czekać na zmiłowanie. Telefon włączony, więc jak by co, jestem dostępny.

125 ccm Blogi1 opinia

Czy motocyklista może dostać mandat z fotoradaru? Czy kary da się uniknąć?

Czy motocyklista może dostać mandat z fotoradaru? Czy kary da się uniknąć?

27 Maj 2015

Wielu może się wydawać, że jazda motocyklem ma tę zaletę, że trudno ustalić tożsamość kierowcy, tak samo jak jego tablice podczas robienie foty od frontu. Jednak ITD jak i straż miejska mogą i korzystają z danego im prawa - robienia zdjęć od tyłu.

Motocykle Prawo5 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.