Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Przedłużka amortyzatora - jak zrobić?

1. romet727p10

Witam, chciałbym zrobić przedłużkę amortyzatora i tutaj moje pytanie; z czego ją zrobić żeby się nie złamała i jakie wymiary mają byc? mam wszystkie potrzebne narzędzia (spawarka itp...) z góry dzięki za pomoc :) Pozdrawiam!

PS. Skuter to Romet 727 Premium 10

Odp: Przedłużka amortyzatora - jak zrobić? Napisano 4 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Motocykl a mandaty: Kosztowna lekcja Prawa o Ruchu Drogowym

Motocykl a mandaty: Kosztowna lekcja Prawa o Ruchu Drogowym

01 Czerwiec 2011

Dość często przebywam na uroczej polskiej wsi na wschodzie Polski. Brakowało mi tam jednośladu na którym mógłbym podziwiać uroki tej okolicy. Rok temu stałem się posiadaczem motocykla marki WSK 125 z 1985 roku.

Blogi Motocykle19 opinii

Czterokrotny wzrost rejestracji motocykli 125 ccm: Statystyki sprzedaży motocykli i motorowerów 09.2015

Czterokrotny wzrost rejestracji motocykli 125 ccm: Statystyki sprzedaży motocykli i motorowerów 09.2015

08 Październik 2015

Sezonowy trend sprzedaży nowych motocykli o pojemności do 125 ccm nadal jest widoczny w najnowszym raporcie PZPM. Licząc rok do roku w sezonie 2015 (styczeń - wrzesień) zarejestrowano o 387,7% więcej jednośladów niż analogicznym okresie 2014.

125 ccm Motocykle Motorowery Wiadomości0 opinii

Śląsk otworzył sezon motocyklowy

Śląsk otworzył sezon motocyklowy

05 Kwiecień 2011

Sezon skuterowy na Śląsku i Zagłębiu się rozpoczął. Zainicjowaliśmy go sami nie czekając na 100 procentowe przyjście wiosny. Termin początkowo był ustalony już na dzień 26 marca jednak pogoda "nakazała" nam go przełożyć.

Blogi Motocykle14 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.