Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Opowieść cioci o chinczykach :)

1. guliwer55

Panowie coś w tym jest bo nap.skutery Kingway są produkowane dla Polskich inżynierów, którzy kopiują wszystkie marki tylko nazwę zmieniają .I teraz wszystko zależy ile płacą im ,jeśli mało to mamy to co mamy że jeszcze gwarancja nie mija a się sypią ,bo są robione ręcznie w garażu.Ale np dla Francuzów co robią Elstara ,żabojady płacą ładne pieniądze i wykonanie jest dobre i to jest taka prawda .

Odp: Opowieść cioci o chinczykach :) Napisano 4 lata temu, przez guliwer55, Postów: 746, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Almot: W sezonie 2015 wyjechała na drogi rekordowa ilość Junaków - ponad 8000 maszyn

Almot: W sezonie 2015 wyjechała na drogi rekordowa ilość Junaków - ponad 8000 maszyn

02 Grudzień 2015

Almot, właściciel marki Junak przyznaje, że mijający rok okazał się być rekordowym pod względem ilości zarejestrowanych nowych jednośladów. Przedstawiciele Junaka przyznają także, że w 2016 roku pojawią się kolejne nowości, w tym motocykl 125 o mocy 14.5 KM.

125 ccm Wiadomości0 opinii

Opony motocyklowe - jak czytać oznaczenia i dopasować ogumienie do motocykla

Opony motocyklowe - jak czytać oznaczenia i dopasować ogumienie do motocykla

17 Maj 2008

Jak ważne są opony w jednośladzie nie należy chyba nikomu przypominać. Jest to jedyny kontakt między motorem i Twoim ciałem a asfaltem po którym się poruszasz. To jakich używasz opon, jakie masz w nich ciśnienie i czy one pasują do Twojego stylu jazdy jest tak samo ważne jak to czy masz w baku paliwo.

Motocykle Porady0 opinii

Kingway Coliber: Moja Opinia

Kingway Coliber: Moja Opinia

25 Luty 2012

Skuter zakupiłem w listopadzie tamtego roku. Niestety nie był on nowy, ale miał przejechane zaledwie 1550km, rocznik 2006. Co do przebiegu mam gwarancję ponieważ, ostatni przegląd na 1500km był zrobiony w 2010 roku.

Blogi Skutery4 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.