Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8. Napisano 2 lata temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Przepisy 2015: odbieranie praw jazdy niezgodne z konstytucją? Helsińska Fundacja Praw Człowieka chce kontroli przepisów

Przepisy 2015: odbieranie praw jazdy niezgodne z konstytucją? Helsińska Fundacja Praw Człowieka chce kontroli przepisów

10 Czerwiec 2015

Czyżby odbieranie prawa jazdy może się okazać niezgodne z Konstytucją? Niektórzy prawnicy twierdzą, że tak. Nowe przepisy wzięła pod lupę Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Jej działacze uważają, że tak skonstruowane prawo godzi w prawa obywateli.

Motocykle Wiadomości0 opinii

Yamaha Bolt: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha Bolt: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

26 Grudzień 2014

Bolt - model skonstruowany z myślą o samotnych jeźdźcach, którzy kochają przemierzać kilometry bez towarzyszy.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Wypadki: kierowca potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia

Wypadki: kierowca potrącił motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia

09 Maj 2015

Uderzył w motocyklistę i odjechał. Teraz zajmie się nim sąd. Nie tylko w Polsce brakuje szacunku dla kierowców jednośladów.

Motocykle Skutery Wiadomości12 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.