Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8. Napisano 2 lata temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Hubert Dylon: Jak jeździć bezpiecznie motocyklem?

Hubert Dylon: Jak jeździć bezpiecznie motocyklem?

01 Sierpień 2013

Trwa sezon urlopowy, w dalsze trasy ruszają także miłośnicy jednośladów. O tym, jak się przygotować do takiej podróży, opowiada nam Hubert „Raptowny” Dylon, znany stunter.

Motocykle Porady1 opinia

Ja prawidłowo zimować skuter lub motocykl?

Ja prawidłowo zimować skuter lub motocykl?

12 Listopad 2013

Jedni z nas jeżdżą okrągły rok, a inni na okres zimowych mrozów i słoty stawiają skuter na kołki. Jak go przygotować do kilkumiesięcznego postoju kilka porad. Po pierwsze należy znaleźć miejsce, gdzie chcemy przezimować swój jednoślad.

Motocykle Porady Skutery9 opinii

Życie jak w Matrixie

Życie jak w Matrixie

04 Lipiec 2012

Skuter nie pozwala przysypiać. Zaspane lemmingi podduszane krawatami, pełznące do swoich wyrobni w furkach za 150 tysięcy zostają daleko w tyle, kiedy moc silnika zostaje uwolniona za pomocą prawej manetki i przekazana na tylne kółeczko. Jest w tym pewna satysfakcja...

Blogi Skutery6 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.