Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8. Napisano 2 lata temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Jak to jest z tymi dodatkami (uszlachetniaczami) do paliw...

Jak to jest z tymi dodatkami (uszlachetniaczami) do paliw...

14 Listopad 2011

Z głową pełną myśli pewnie niejeden z nas zajrzał na stację benzynową i wzrok niby przypadkiem zjechał na półkę pełną różnokolorowych buteleczek ze środkami czyszczącymi silnik. Czy warto?

Blogi Motocykle Porady36 opinii

Na skuterze: Dziurawa przygoda - polskie drogi

Na skuterze: Dziurawa przygoda - polskie drogi

13 Maj 2011

Ostatnio w majowy weekend wybrałem się do kumpla na skuterze, który mieszka ok.13 km ode mnie. Pogoda była wtedy niezbyt ciekawa, pochmurno, wietrznie, temperatura ok.7 C...

Blogi Skutery5 opinii

Sezon motocyklowy bez granic: Mufki Tucano Urbano

Sezon motocyklowy bez granic: Mufki Tucano Urbano

26 Październik 2010

Pewnie nie raz każdy z nas przemoczył kiedyś rękawice. Albo narzekał na brak zręczności podczas wyciągania czegoś z kieszeni. Tucano Urbano rozwiązało ten problem.

Testy6 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.