Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Odp: Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8. Napisano 2 lata temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Kiełbasa wyborcza PO: Posłowie będą płacić mandaty. A1 będzie za darmo

Kiełbasa wyborcza PO: Posłowie będą płacić mandaty. A1 będzie za darmo

25 Czerwiec 2015

Wybory coraz bliżej - rząd składa kolejne obietnice. Posłowie mają odpowiadać za wykroczenia drogowe, gminy nie będą mogły używać fotoradarów schowanych w śmietnikach, a A1 w weekendy będzie za darmo.

Wiadomości0 opinii

Od kiedy na stacjach pojawiają się paliwa zimowe? Czym się one różnią?

Od kiedy na stacjach pojawiają się paliwa zimowe? Czym się one różnią?

14 Listopad 2014

Paliwo letnie od zimowego różni się specjalnymi dodatkami. Od listopada do końca lutego na stacjach zatankujemy specjalną wersję benzyny i oleju napędowego. Zatem czym różni się paliwo letnie od zimowego?

Porady0 opinii

Skuterem i motocyklem w deszczu: Bezpieczeństwo i technika jazdy

Skuterem i motocyklem w deszczu: Bezpieczeństwo i technika jazdy

03 Czerwiec 2010

Motocykle Porady Skutery8 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.