Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Skutery 125

Temat Wpisy Autor ostatniego wpisu Świeżość
Aprilia SR MAX 125 i.e. - opinie
Liczę na maszynę WodzuWGK:-) Ps. Tak popatrzyłem na osiągi tych maszyn na stronce...
813 UFO76PL 7 godzin
SYM Fiddle III 125cc
Temat sprzed 4 miesięcy więc coś tu naskrobię:-) Mało jest informacji odnośnie tego mod...
3 UFO76PL 13 godzin
zdesperowy dostawca pgm-fi 125 honda pantheon przerywa gasnie strzela z tlumika
Jestem w pracy więc nie bardzo mam jak odpisać dam odpowiedź jak będę miał czas ...
7 Paweł Łupiński 1 dzień
Yamaha X Max 125 Zakup, przygotowanie do sezonu
do przekładni jest masa olejów w zalezności od rodzaju przekładni. ale są tez przekładn...
13 Wombat 1 tydzień
Piaggio X-evo 125 dziwne stuki w silniku.
Witam odświeżam temat, mam identyczny temat jak Janek3311 czy udało ci sie usunąc uster...
4 Artur Olszewski 1 miesiąc
Yamaha Majesty 125 2005 brak tylniego hamulca po wymianie opony.
jeżeli to linka to trzeba wyregulować z tyłu przy hamulcu - bardziej naciągnąć ...
2 Wombat 1 miesiąc
Barton falcon 50 2t
nie bardzo opisałeś co się złamało , skąd się złamało i w którym miejscu. wiec wymień t...
4 Wombat 1 miesiąc
Podłączenie stacyjki sym symphony sr
Czyli wygląda na to że zgubił mi się gdzieś zielony kabel ? ...
9 kymcoagility 1 miesiąc
Aprilia Atlantic 125 - awaria .....Brak mocy, strzał z tłumika
Cześć Mam pytanie może ktoś będzie wiedział w czym jest problem ... Jak zawsze ra...
1 efektywny1 1 miesiąc
Sym jet 4 125 nie odpala
Miałem na myśli że poprostu odpalił i jechał;) Dodam jeszcze, że jak powszechnie wiadom...
3 misiekpetra 2 miesiące
romet maxi skuter 125
tak Wombat tak myśle sobie że dostałem dobry gatunek naprawde bez oszukaństwa jeszcze p...
106 Janusz Kloc 2 miesiące
Co wybrać ? Duży dylemat. Jaki skuter 125cm myślę o People GT 125i. Warto?
powoli wszystko co wymaga jakichkolwiek umiejętności bardziej skomplikowanych niż oddyc...
912 Wombat 2 miesiące
Sym symphony 125 Problem z wydechem.
rure ci dorobi każdy zakład tłumikarski. tyle że usługa w UK może kosztowac tyle co now...
2 Wombat 2 miesiące
Kymco Agility City 125 16+ nie działa zegarek
Witam wszystkich na forum. Panowie jakiś czas temu przestał mi działać zegarek,ob...
1 bziku3 2 miesiące
Zakup SYM Fiddle 125 - Nowy czy używany 4ro latek z 20tys. przebiegu? Wawa
Dziś śmigałem i wszystko było w porządku więc pewnie wczoraj w pośpiechu nie trzymałem ...
140 UFO76PL 2 miesiące

Nowy temat w tym dziale

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Śledź to forum poprzez RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Test Toros Fresco 50: Duży za Niedużo

Test Toros Fresco 50: Duży za Niedużo

14 Wrzesień 2012

Czy średniej wielkości skuter za 3000 PLN może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie jednośladowego stylu życia? Czy czterosuwowy Toros Fresco 50, którego dziś testujemy w Skuterowo.com odpowie nam na te pytanie.

Skutery Testy3 opinii

Sprzedaż motocykli wzrosła w tym roku niemal dwukrotnie. Kosztem motorowerów

Sprzedaż motocykli wzrosła w tym roku niemal dwukrotnie. Kosztem motorowerów

10 Czerwiec 2015

Względem kwietnia, w maju sprzedaż motocykli, w tym tych o pojemności 125 ccm nieco wyhamowała, jednak dalej cała branża jest na ogromnym plusie. R/R w okresie styczeń - maj zarejestrowano o 182.6% motocykli więcej, niż w 2014 roku. Niezmiennie spada z kolei sprzedaż motorowerów - o ponad 34%.

125 ccm Motocykle Motorowery Skutery Wiadomości0 opinii

Opony motocyklowe: Jesień to czas próby dla ogumienia skuterów i motocykli

Opony motocyklowe: Jesień to czas próby dla ogumienia skuterów i motocykli

01 Październik 2015

Mając na względzie stan techniczny swojego jednośladu nie zapominajcie o oponach. To najważniejszy element odpowiadający za bezpieczeństwo naszej jazdy. Kiedy sezon się kończy, a my dalej śmigamy po drogach dobre gumy to priorytet. Zaniedbanie może skończyć się bolesną glebą.

Motocykle Porady Skutery3 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.