Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Motocykle 125

Temat Wpisy Autor ostatniego wpisu Świeżość
Jaki cross ?
Z taką wagą i wzrostem nie kupuj 125... Sam mam 170cm i jezdze na cr 85, mocy nie...
6 Drapoll 2 dni
Ogar 125 Kupno
Ferro (Junak) też fajny,ładnie wygląda ale coś ciągnie mnie do tego ogara nie wiem może...
13 BXN0Z 2 dni
Zimowanie 125 w garażu podziemnym
nie ma dwu szkół. są ci co wiedza o czym mówią i ci co powtarzają głupoty. Odpala...
9 Wombat 1 tydzień
piaggio mp3
równie dobrze możesz robić komuś syf specjalnie. Ja zawsze z dużą rezerwa podchodzę do ...
2 Wombat 1 tydzień
zapłon cdi w awo turist
i tak to możesz złożyć tylko to wymaga innego regulatora ...
10 Wombat 1 tydzień
Zmiany prawa UE w rejestracji motocykli w 2017 roku
Dzięki za odpowiedź Leszek. wszędzie piszą że nowe zmiany dotyczą motocykli powy...
3 Ilona Bednarska 1 tydzień
romet arrow fly 125 jaki wydech?
Z kominem to masz zabawe bo jedno częściowy. ...
3 paci 1 tydzień
sklejone sprzęgło
Witam Mam problem: motocykl zumico gr 500 50ccm silnik 139fmb zapomnialem dać na dział ...
1 FunnyGunn 2 tygodnie
Pierwszy motocykl
Jeżeli kupię we włoszech to tak trzeba to oficjalnie zrobić ;) Dlatego szukam cze...
9 PawelNswp 2 tygodnie
Zgubiony kluczyk i blokada kierownicy Honda cbr 125
jak nie masz immobilizera to tak. a jeżeli masz immobilizer to i tak go nie odpalisz ...
4 Wombat 2 tygodnie
Modul CDI
A u Ciebie gdzie tak okolo wchodził ten kabel do dzwona bo u mnie tylko dołem idzie od ...
3 Łukasz Pałubicki 3 tygodnie
Piaggio x8 125 słyszalne stuki w silniku Pomocy...
nie nie czytałem, a masz jakaś instrukcje do polecenia? w sesie zeby była czytelna bo r...
3 Artur Olszewski 3 tygodnie
Swiatla kinroad
Witam, mój kinroad enduro od jakiegos czasu ma problem ze swiatlami, dokladnie to od zm...
1 rojojo 3 tygodnie
regulacja gaźnika
skoro ci na takiej regulacji 13600 zrobił to raczej nie ma co w tym dłubać ...
4 Wombat 3 tygodnie
Kingway Ibis 4T błąd w złożeniu czy doborze części ?
Witam, mam problem z kopniakiem w moim kingway`u :( Kupiłem tak : kopułę, bendiks...
1 pdpiotrek2 4 tygodnie

Nowy temat w tym dziale

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Śledź to forum poprzez RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak F-22: ograniczenia na pasie ruchu

Znak F-22: ograniczenia na pasie ruchu

02 Styczeń 2010

Wskazuje pas ruchu, na którym jest zabroniony ruch pojazdów określonych symbolem znaku zakazu.

Prawo0 opinii

Pogoda dla motocyklistów 04-06-08.2014: Gorąco i burzowo

Pogoda dla motocyklistów 04-06-08.2014: Gorąco i burzowo

03 Sierpień 2014

Polska podzieli się na dwa froty. Na obu będzie bardzo upalnie przez cały poniedziałek. Od zachodu zacznie wkraczać niż z Wysp Brytyjskich wypierający ciepłe, kontynentalne powietrze znad Rosji.

Wiadomości0 opinii

Barton Galactic 50 2T: Wyprawa do skuterowej przeszłości: #11 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

Barton Galactic 50 2T: Wyprawa do skuterowej przeszłości: #11 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

19 Kwiecień 2016

Dziś od rana w robocie istny Meksyk. Nie, nie, nie. Nie można w tak piękną pogodę siedzieć w biurze na klawiaturze. Tym bardziej, że pod redakcją stoi coś, czym od dawna mam ochotę zrobić mały trip. To Barton Galactic 50 2T.

Skutery Testy Wideo2 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.