alarm mbk skycruiser 125

Witam. Jako początkujący na forum prosze o wybaczenie za jakieś gafy jeśli zostaną popełnione z mojej strony. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mbk skycruiser 125 z 2006r. Z tego co się orientowałem jest to brat bliżniak yamahy x-maxa i może ktoś z Was podpowie kilka wskazówek na temat tego skuterka. Problem wygląda następująco , przy kupnie nie otrzymałem żadnej instrukcji do tego skuterka ale były dwa piloty do alarmu. Sprzedający twierdził ze nigdy nie używał ich i nie ma pojecia jak działają. Skoro juz są to moze podpowiecie jak jej uruchomić i co daje używanie takiego alarmu. Drugą sprawą jest migająca czerwona dioda czy symbolu kluczyka na liczniku. Sądzę ze jest to dioda od immobilajzera która po przekreceniu kluczyka gaśnie, ale czy normalnym objawem jest ze gdy go nie ma w stacyjce cały czas mruga. Kończąc moje zapytania mam jeszcze jedno.....gdzie zdobyć instrukcję od tego skutera. Szukam wszędzie ale nie mogę znaleść. Jak wyszuka coś to wyskakuje jakaś płatna strona i to jeszcze po angielsku. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za jakąś podpowiedz